
Захисне скло 9D FullGlue Ceramic Anti-shock для Huawei Y6 \Y6 Pro\Y6 Prime 2019 \ Honor 8A \ Honor Play 8A
- Готово до відправки
- Код: 06013
101 ₴
- +380 (67) 148-74-24
Захисне матове скло FullGlue Ceramic Matte Anti-shock Glass для Huawei Y6 \Y6 Pro\Y6 Prime 2019 \ Honor 8A \ Honor Play Black 8A
Клеїться по всій поверхні телефону! Не сколюється по краях і не розбивається при падінні!
Матове захисне скло для мобільних телефонів, виготовлені на основі керамо-полімерів.
Переваги скла FullGlue Ceramic Matte Anti-shock Glass:
1. Не розбивається при сильних ударах. При ударі скло розподіляє точкове вплив по всій площі покриття, тим самим зберігаючи свою цілісність і захищає екран телефону.
2. Матове покриття захищає від відблисків, що дозволяє комфортно використовувати смартфон в будь-який час доби.
3. Олеофобне покриття. Оберігає захисне скло від бруду, відбитків пальців, вологи.
4. Повна прозорість і реалістична передача кольорів.
5. Округлені кути 2.5 D.
6. Повна проклейка підстави, проста установка скла на дисплей смартфона.
7. Стійке до подряпин.
8. Тривалий термін служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huawei |
| Вид | Матова |
| Висота | 151 мм |
| Діагональ екрану | 6.09 дюйм |
| Клейовий шар | По всій поверхні |
| Матеріал | Кераміка |
| Призначення | Для телефону |
| Наявність рамки | Так |
| Особливості | Кути заокруглені, Протиударний |
| Сумісність з | Huawei |
| Стан | Новий |
| Тип | Захисне скло |
| Форм-фактор | Повноекранне 3D |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 67 мм |
| Тип захисного скла | Ceramic Matte (Ceramic матове) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телефон | Huawei Y6 2019, Honor 8A, Huawei Y6 Pro 2019, Huawei Y6 Prime 2019, Honor Play 8A, Huawei Y6 2018 |
| Моделі телефона | Huawei Y6 \Y6 Pro\Y6 Prime 2019 \ Honor 8A \ Honor Play 8A |
- Ціна: 101 ₴

