
Зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger 2C+U 65W (CCGP120202) White + кабель Type-C to Type-C 100W Гарантія!
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13190/2
1 516 ₴
Показати оптові ціни- +380 (67) 148-74-24
Зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger 2C+U 65W (CCGP120202) White + кабель Type-C to Type-C 100W
Гарантія — 12 місяців
Мережевий адаптер Baseus GaN5 Pro Fast Charger QC4.0+PD3.0 65W USB+2Type-C 3A — це потужний, швидкий, компактний, зручний, елегантний, інноваційний і стильний девайс, виготовлений з високоякісних матеріалів.
Інтелектуальний настінний блок живлення Baseus GaN5 Pro Fast Charger QC4.0+PD3.0 65W USB+2Type-C 3A, підтримує стандарти швидкого заряджання, зокрема найпопулярніші:
- Power Delivery PD3.0, Quick Charge QC4.0 +, AFC, Huawei Super Charge
Він має три порти: два Type-C та один USB-A. Його загальна вихідна потужність становить 65 Вт.
Зарядний пристрій обладнаний рядом функцій безпеки. Смарт-чип регулює продуктивність заряджання залежно від під'єднаного пристрою, чи то Android, iOS або будь-який інший пристрій.
Сучасна технологія GaN5 (нітрид галію) являє собою новий тип напівпровідникового матеріалу. Чипи мають вищу швидкість інтеграції й перетворення енергії, а також швидший відгук для досягнення балансу між розміром, продуктивністю й безпекою. Крім того, для виготовлення зарядки з технологією GaN5 не потрібна така сама кількість компонентів, як для кремнієвих зарядних пристроїв, тому в неї компактніші розміри — на 40% менше старих заряджань потужністю 65W.
Завдяки нововведенням у технологічний процес виробництва, швидкий мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger QC4.0+PD3.0 65W USB+2Type-C 3A здатна заряджати відразу кілька пристроїв на вищій швидкості. Реалізовано це завдяки оновленій технології BPS 2 (Baseue Power Split 2), тому будь-який із портів Type-C має потужність 65W, якщо використовується один. Крім того, покращені силові GaN-транзистори дають змогу знизити рівень тепла, що виділяється, та підвищити загальну потужність зарядного блока.
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger QC4.0+PD3.0 65W USB+2Type-C 3A має більшу потужність, легше та менше за розміром. У комплекті є кабель USB-C — USB-C потужністю 100 Вт (20 В/5 А).
Змініть свій досвід заряджання за допомогою швидкого зарядного пристрою Baseus GaN5 Pro Fast Charger, який має 2 порти USB-C та 1 порт USB-A для заряджання трьох пристроїв. Швидко заряджайте iPhone 12/12 Pro до 50% за 25 хвилин, а MacBook Pro 13 дюймів 2020 року всього за 2 години. Насолоджуйтесь у 5 разів швидшою зарядкою, на 30% меншим розміром, енергоефективністю та низькою температурою завдяки передовій технології GaN.





Режим роботи однопортової зарядки:

Режим роботи два порти зарядки:

Режим роботи три порти зарядки:

Також у нашому магазині можна купити за гарними цінами якісні мережеві зарядні пристрої, зарядні пристрої для автомобіля, кабель для заряджання та передавання даних, USB хаби, кардридери, блютуз-адаптери, різні перехідники/адаптери/кабельні організатори:
-
Кабель USB - Lightning
-
Кабель USB - USB typeC
-
Кабель USB - microUSB
-
Кабель Type-C - Lightning
-
Кабель Type-C - Type-C
-
Кабель Type C — USB type-C + Lightning
-
Кабель USB - Lightning + Micro USB + Type-C
-
Підставки для телефонів/планшетів, OTG-кабелі/перехідники, USB хабі, кардридери, адаптери Lightning/Type-C — AUX 3.5, USB-хаби, конвертери USB typeC — microUSB, USB 3.0 — USB typeC, кабельні організатори.
-
Мережеві зарядні пристрою з 1/2/3 USB виходами і підтримкою швидкого заряджання
-
Зарядні пристрої для автомобіля
-
Тримачі для телефона (холодери)
-
Аудіоресивери та FM-модулятори для автомобіля
-
Карти пам'яті та флешки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Сила вихідного струму | 5 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Потужність | 65 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Кількість роз'ємів | 3 |
| Довжина кабелю | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Так |
- Ціна: 1 516 ₴








