Новинка

влевовправо
Настільний годинник з декоративною вставкою з кореня
- Готово до відправки
- Код: 000573
1 379 ₴
+380 (99) 373-50-90
- +380 (67) 148-74-24
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільний годинник з декоративною вставкою з кореня
Цей годинник з натурального дерева стане для Вас чудовою прикрасою для будинку або офісу, він стане прекрасним подарунком на новосілля!
Годинник ідеально впишеться в інтер'єр. Він точно вимірює час, не видаючи ні звуку. Циферблат складається з мореного дуба, декоративна вставка - корінь дуба.
Годинник оброблений маслом "Osmo".
Розмір і характеристики:
- Розміри: 27х12 см;
- Працює від однієї стандартної батареї 1,5 В (розмір AA);
- Включає в себе механізм безперервного руху;
- Безшумний механізм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Трикутна |
| Матеріал корпусу | Натуральне дерево |
| Матеріал циферблата | Метал |
| Колір циферблату | Білий |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 67 мм |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 120 мм |
- Ціна: 1 379 ₴



