
Зарядний пристрій з швидкою зарядкою Toocki 45W GaN Fast Charger (2 Type-C + 1 USB) QC 3.0, PD White
- Готово до відправки
- Код: 13686
701 ₴
- +380 (67) 148-74-24
Зарядний пристрій з швидкою зарядкою Toocki 45W GaN Fast Charger (2 Type-C + 1 USB) QC 3.0, PD White
Потужний зарядний пристрій GaN Fast Charger 45W від бренду Toocki. Зарядний пристрій Toocki GaN 45W має два виходи Type-C для зарядки смартфонів та будь-яких інших гаджетів з підтримкою протоколів PD 3.0, PD 2.0, QC 4.0, QC 3.0, FSP, AFC, PPS, та один вихід Type-A. Корпус Toocki 45W GaN виконаний з вогнетривкого пластику з приємною матовою поверхнею.
Зарядний пристрій Toocki GaN 45W – відноситься до нового покоління зарядних пристроїв GaN. Завдяки високій вихідній потужності 45 Вт та сучасним стандартам швидкої зарядки PD3.0, QC3.0, AFC, FCP зарядний пристрій Toocki скорочує час заряджання мобільних пристроїв.
Безпека експлуатації забезпечується 6 рівнями інтелектуального захисту: від навантаження за силою струму, перезаряджання, перегріву, перевантаження, перенапруги, короткого замикання. Мережевий адаптер Toocki GaN 45W пройшов тести безпеки та має сертифікати: CE, FCC, RoHS.
Технічні характеристики
- Бренд: Toocki
- Найменування: 45W GaN Fast Charger
- Модель: TCT45-22EU
- Вхідні параметри: 110-240V ~ 50/60Hz 1A Max
- Кількість портів: 3 (2хUSB Type-C + USB Type-A)
- Підтримувані протоколи швидкої зарядки: QC2.0, QC3.0, PD 3.0, PD 2.0, FCP, SCP, PD3.1, PPS, AFC
- Вихід: USB-C1: 5V/3A, 9V/2,77A, 12V/2.08A (25W Max)
- Вихід: USB-C2: 5V/3A, 9V/2,22A, 12V/1.67A (20W Max)
- Вихід: USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W Max)
- Вихід: USB-C1+USB-C2: 25W + 20W (45W Max)
- Вихід: USB-C1+USB-A: 25W + 18W (43W Max)
- Вихід: USB-C2+USB-A: 5V/3A (15W Max)
- Вихід: USB-C1+(USB-C2+USB-A): 25W + 15W (40W Max)
- Максимальна вихідна потужність: 45W
- Матеріал: Вогнетривкий полікарбонат
- Габаритні розміри: 87.8х 52х 30 мм
- Вага: 86 г
- Колір чорний














Також у нашому магазині можна купити за гарними цінами якісні мережеві зарядні пристрої, зарядні пристрої для автомобіля, кабель для заряджання та передавання даних, USB хаби, кардридери, блютуз-адаптери, різні перехідники/адаптери/кабельні організатори:
- Кабель USB - Lightning
- Кабель USB - USB typeC
- Кабель USB - microUSB
- Кабель Type-C - Lightning
- Кабель Type-C - Type-C
- Кабель Type С — USB type-C + Lightning
- Кабель USB - Lightning + Micro USB + Type-C
- Підставки для телефонів/планшетів, OTG-кабелі/перехідники, USB хабі, кардридери, адаптери Lightning/Type-C — AUX 3.5, USB-хаби, конвертери USB typeC — microUSB, USB 3.0 — USB typeC, кабельні організатори.
- Мережеві зарядні пристрою з 1/2/3 USB виходами і підтримкою швидкого заряджання
- Зарядні пристрої для автомобіля
- Тримачі для телефона (холодери)
- Аудіоресивери та FM-модулятори для автомобіля
- Карти пам'яті та флешки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toocki |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Потужність | 45 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Так |
- Ціна: 701 ₴







