
Бездротові навушники HOCO EQ7 Snowflake true wireless BT headset Milky White Гарантія!
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 13846
630 ₴
Показати оптові ціни- +380 (67) 148-74-24
Бездротові навушники HOCO EQ7 Snowflake true wireless BT headset Milky White Гарантія!
Гарантія - 6 місяців!
Hoco Snowflake EQ7 — це бездротові навушники, які забезпечують високоякісне звучання і комфортне носіння. З оновленим ультралегким дизайном ця модель чудово підходить для повсякденного використання.
ЯКІСНИЙ ЗВУК І ТРИВАЛА АВТОНОМНА РОБОТА
13-мм динаміки видають чистий збалансований звук без втрати якості на будь-якому рівні гучності. Є сертифікація Hi-Fi Audio. В навушники вбудована батарея ємністю 40 мАг, що забезпечує до 7 годин безперервної роботи. Зарядний футляр на 300 мАг дає змогу подовжувати час роботи навушників. Повне заряджання займає всього 1 годину.
ШВИДКЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ
Bluetooth 5.3 забезпечує швидке і стабільне сполучення з пристроями. Навушники автоматично підключаються до пристрою під час виймання з кейса. Вбудований чутливий мікрофон дає змогу здійснювати дзвінки, користуватися функцією голосового асистента й записувати голосові повідомлення, не дістаючи телефон.
СТИЛЬНИЙ І ЗРУЧНИЙ ДИЗАЙН
Навушники мають стильний сучасний дизайн, який відмінно доповнить образ. Є LED-дисплей, який відображає рівень заряду. Наявність вологозахисту IPX5 дає змогу сміливо застосовувати гаджет на вулиці за дощової погоди.
Характеристики
| Ємність акумулятора | Навушники — 40 mAh, кейс — 300 mAh |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth 5.3 |
| Бренд | HOCO |
| Вага | 36.3 г |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Колір | Milky-White |
| Конструкція | Вбудований в корпус навушників |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мікрофон | Вбудований |
| Модель | EQ7 Snowflake |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумопоглинання |
| Особливості | Вологозахист IPX5, цифровий дисплей |
| Призначення | Для мобільних телефонів |
| Радіус дії | До 10 м |
| Розміри | 50 × 49.2 × 27 мм |
| Тип навушників | Вкладиші |
| Час заряджання | Зарядний кейс: 1.5 год. Навушники: 1 год |
| Час роботи від акумулятора | 7 год |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
Також у нашому магазині можна купити за хорошими цінами якісні зарядні пристрої, зарядні пристрої для автомобіля, кабель для зарядки та передачі даних, USB хаби, картридери, блютуз-адаптери, різні перехідники/адаптери/кабельні організатори:
- Кабель USB - Lightning
- Кабель USB - USB typeC
- Кабель USB - microUSB
- Кабель Type-C - Lightning
- Кабель Type-C - Type-C
- Кабель Type C - USB type-C + Lightning
- Кабель USB - Lightning + Micro USB + Type-C
- Підставки для телефонів/планшетів, OTG-кабелі/перехідники, USB хаби, картридери, адапттери Lightning/Type-C - AUX 3.5, USB-хаби, конвертери USB typeC - microUSB, USB 3.0 - USB typeC, кабельні організатори.
- Мережні зарядні пристрою сек 1/2/3 USB Виходами
- Зарядні пристрої для автомобіля
- Тримачі для телефона (холдери)
- Аудіоресивери та FM-модулятори для автомобіля
- Карти пам'яті і флешки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.3 |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Мікрофон | Вбудований |
- Ціна: 630 ₴




