
Кабель BOROFONE BX87 Sharp Type-C to Type-C 60W charging data cable 1m Black (BX87CCB) Гарантія!
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 13857
169 ₴
Показати оптові ціни- +380 (67) 148-74-24
Кабель BOROFONE BX87 Sharp Type-C to Type-C 60W charging data cable 1m Black (BX87CCB)
Гарантія - 6 місяців
Кабель BOROFONE BX87 Sharp 60W charging data cable for Type-C to Type-C Black має два Type-C роз'єми і можливість передачі до 60 Вт потужності, що робить його ідеальним вибором для швидкісної зарядки, що видає відповідну (і меншу) потужність. Використовуючи цей кабель можна заряджати не лише смартфон, планшет чи повербанк, а й ноутбук.
Кабель має гнучке еластичне обплетення та укріплене з'єднання зі штекерами (коннекторами), це робить його надійним аксесуаром, який з легкістю витримає до 10 тисяч скручень. Конектори виконані з якісного та міцного алюмінію – витривалі до можливих негараздів та не пошкодять роз'єм пристрою.
Крім швидкого заряджання, інтерфейс USB Type-C забезпечить високу швидкість передачі даних, тому не доведеться довго чекати, поки важкі файли записуватимуться з одного гаджета на інший. Довжина кабелю 1 метр, чого цілком достатньо для зарядки смартфона, підключення до ноутбука, МЗП або автомобільного зарядного пристрою — коли зайва довжина не потрібна, а тільки заважатиме.
Таким чином, BOROFONE BX87 — якісний кабель живлення та синхронізації, який підійде для заряджання з підтримкою PD, QC 4.0. QC 3.0 гаджетів з роз'ємом Type-C.
Купити Кабель BOROFONE BX87 Sharp Type-C to Type-C 60W charging data cable 1m Black (BX87CCB) ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефоном гарячої лінії.
Кабель сумісний з пристроями Type-C вхід: смартфони, планшети, ноутбуки, TWS-гарнітури і т.д.
Характеристики
| Бренд | BOROFONE |
| Вихід | 3 A |
| Вихідна потужність | 60 W |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Колір | Black |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав + нейлонове обплетення |
| Модель | BX87 Sharp |
| Особливості | Підтримує зарядку ноутбука 60 W |
| Роз'єм 1 | USB Type-C |
| Роз'єм 2 | Type-C |
| Тип | Кабелі синхронізації |
Також у нашому магазині можна купити за хорошими цінами якісні зарядні пристрої, зарядні пристрої для автомобіля, кабель для зарядки та передачі даних, USB хаби, картридери, блютуз-адаптери, різні перехідники/адаптери/кабельні організатори:
- Кабель USB - Lightning
- Кабель USB - USB typeC
- Кабель USB - microUSB
- Кабель Type-C - Lightning
- Кабель Type-C - Type-C
- Кабель Type C - USB type-C + Lightning
- Кабель USB - Lightning + Micro USB + Type-C
- Підставки для телефонів/планшетів, OTG-кабелі/перехідники, USB хаби, картридери, адапттери Lightning/Type-C - AUX 3.5, USB-хаби, конвертери USB typeC - microUSB, USB 3.0 - USB typeC, кабельні організатори.
- Мережні зарядні пристрою сек 1/2/3 USB Виходами
- Зарядні пристрої для автомобіля
- Тримачі для телефона (холдери)
- Аудіоресивери та FM-модулятори для автомобіля
- Карти пам'яті і флешки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Стан | Новий |
| Тип | Кабель |
| Тип кабеля | USB type C - USB type C |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 169 ₴




