
TPU чохол накладка Urban для Xiaomi Redmi Note 5A Prime (3/32 Гб) Navy blue (темно-синій)
- Готово до відправки
- Код: 07252
111 ₴
- +380 (67) 148-74-24
TPU чохол накладка Urban для Xiaomi Redmi Note 5A Prime (3/32 Гб) Navy blue (темно-синій)
Особливості протиударний чохлів-бамперів Urban:
- форм-фактор: захисний бампер амортизуючий
- виконано з монолітного еластичного термополіуретану
- TPU накладка Urban ідеально враховує всі технологічні особливості смартфона
- забезпечує швидкий доступ до клавіш управління і коннекторів смартфона
- володіє потужними амортизаційними властивостями і рятує від ударів корпус
- спеціальна карбонова вставка надійно захищає камеру і антенний модуль
- чохол накладка Urban не втрачає еластичності навіть при сильних морозах
- накладка Urban має стійке антикислотное покриття і не боїться будь-яких миючих засобів
- чохол Urban приємний на дотик і не ковзає навіть в мокрих руках
- не вицвітає і не тріскається на сонці
- TPU чехол Urban випускається в п'яти найбільш популярних кольорах
- міцно утримується на комунікаторі, легко знімається для очищення від забруднень
- бампер Urban не псує корпус смартфона
- надійний, практичний, не схильна до появи подряпин і потертостей
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Нове |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Форм-фактор | Панель (Накладка на корпус) |
| Особливості | Протиударний |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Тип застібки | Без застібки |
| Колір | Темно-синій |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 5A Prime (3/32 Гб) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Особливість кольору | Матовий |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Без застібки |
| Форм-фактор | Бампер |
| Колір | Темно-синій |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 5A Prime |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Redmi Note 5A, Redmi Note 5A Prime |
| Телефон | Redmi Note 5A Prime, Redmi Note 5A |
- Ціна: 111 ₴








