
Чохол бампер Yomo для Xiaomi Redmi Note 5A Prime Blue (синій матовий софттач) + підставка-кільце + скло
- Готово до відправки
- Код: 07194
161 ₴
- +380 (67) 148-74-24
Чехол бампер Yomo для Xiaomi Redmi Note 5A Prime Blue (синій матовий софтаж) + підставка-кільце + скло
До комплекту до чохла входить підставка-кільце та захисне 2D скло (показано на фото)
Якісний ультратонкий чохол — пластик із софттач-покриттям (товщина 0,8 мм) — ідеально захищає від усіх типів зовнішніх пошкоджень. Трохи заступається за край екрана, забезпечуючи додатковий захист дисплея.
Колір на чохлі з часом не блякне, тому чохол надовго буде Вам приємний і привертатиме увагу. Точні вирізи під усі порти та отвори.
Основні характеристики чохла:
- не збільшує розміри;
- точні вирізи під порти та отвори
- матеріал — пластик із софттач-покриттям
- не ковзає в руці
- закриває всі грані;
- борти захищають дисплей від контакту з поверхнею;
- без запаху;
- на телефоні сидить щільно;
- має стильний та сучасний вигляд.
Щоб замовити чохол, необхідно:
- додати товар у кошик за допомогою кнопки "Купить",
- вибрати спосіб доставки та оплати,
- вказати свої контактні дані, а також дані за доставці,
- чекати, коли менеджер зв'яжеться з Вами для оброблення замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yomo |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Особливість кольору | Матовий |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Без застібки |
| Форм-фактор | Бампер |
| Колір | Синій |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 5A Prime |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Redmi Note 5A, Redmi Note 5A Prime |
| Телефон | Redmi Note 5A Prime, Redmi Note 5A |
- Ціна: 161 ₴





