
влевовправо
Чохол Yomo для Xiaomi Redmi 5A Black (чорний матовий софттач) + підставка-кільце + скло
- Готово до відправки
- Код: 07190
161 ₴
+380 (99) 373-50-90
- +380 (67) 148-74-24
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чохол Yomo для Xiaomi Redmi 5A Black (чорний матовий софттач) + підставка-кільце + скло
В комплекті до чохла йде підставка-захисне кільце і 2D скло (показано на фото)
Якісний ультратонкий чохол - пластик з софттач покриттям (товщина 0,8 мм) - ідеально захищає від всіх типів зовнішніх пошкоджень. Трохи заступає за край екрану, забезпечуючи додатковий захист дисплея.
Колір на чохлі з часом не вигорає, тому чохол на довгий час буде Вам приємний і привертати увагу. Точні вирізи під всі порти і отвори.
Основні характеристики чохла:
- не збільшує розміри;
- точні вирізи під порти і отвори
- матеріал - пластик з покриттям софттач
- не ковзає в руці
- закриває всі грані;
- борти захищає дисплей від контакту з поверхнею;
- без запаху;
- на телефоні сидить щільно;
- виглядає стильно і сучасно.
Щоб замовити чохол необхідно:
- додати товар у кошик за допомогою кнопки "Купити",
- обрати спосіб доставки та оплати,
- вказати свої контактні дані, а також дані по доставці,
- чекати, коли менеджер зв'яжеться з Вами для обробки замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yomo |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Особливість кольору | Матовий |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Без застібки |
| Форм-фактор | Бампер |
| Колір | Чорний |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 5A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Xiaomi Redmi 5A |
| Телефон | Redmi 5A |
- Ціна: 161 ₴










