
Захисне скло 11D FullGlue преміум Huawei Y6/Pro/Prime 2019/Honor Play 8A/Pro/Prime 2019/Honor 8A
- Готово до відправки
- Код: 04311
148 ₴
- +380 (67) 148-74-24
Захисне скло 11D FullGlue преміум Huawei Y6/Pro/Prime 2019/Honor Play 8A/Pro/Prime 2019/Honor 8A
Захисне преміум скло 11D FullGlue - це повнорозмірні скла з рамками, які клеяться всією поверхнею до екрану, а не тільки рамками по периметру.
Завдяки цьому скло не відпаде само і максимально закриє екран смартфона.
Немає сенсорних точок на екрані, бензинових плям, скло не відвалиться саме при високій температурі.
Олеофобне покриття для відштовхування бруду і жиру, прозорість скла до 99%, - все це робить дані скла одними з кращих на ринку.
Характеристики скла
- Колір: Чорний
- Параметр захисного покриття: 5D
- Модель: Honor Play 8A , Y6 2019 , Y6 , Honor 8A Pro , Honor 8A
- Виробник пристрою: Huawei
Комплект поставки:
- захисне скло;
- сухі і вологі серветки;
- липкі стрічки для зняття пилу з екрану телефону перед установкою захисного скла;
- скло упаковується в міцну картонну упаковку;
- фірмова упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huawei |
| Призначення | Для телефону |
| Діагональ екрану | 6.09 дюйм |
| Тип | Захисне скло |
| Вид | Глянцева |
| Особливості | Протиударний, Кути заокруглені |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Скло |
| Форм-фактор | Повноекранне 5D |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Huawei Y6 2019, Honor 8A, Honor Play 8A, Huawei Y6 Pro 2019, Huawei Y6 Prime 2019 |
| Телефон | Huawei Y6 2019, Honor 8A, Honor Play 8A, Huawei Y6 Pro 2019, Huawei Y6 Prime 2019 |
| Моделі телефона | Huawei Y6/Pro/Prime 2019/Honor Play 8A/Pro/Prime 2019/Honor 8A |
- Ціна: 148 ₴






