
влевовправо
Чохол TPU Yueke для Xiaomi Redmi Note 5A (2/16 Гб) Black (чорний матовий силікон)
- Готово до відправки
- Код: 07257
92 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (99) 373-50-90
- +380 (67) 148-74-24
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чохол TPU Yueke для Xiaomi Redmi Note 5A (2/16 Гб) Black (чорний матовий силікон)
Качественный ультратонкий чехол выполнен с черного матового силикона - идеально защищает от всех типов внешних повреждений. Немного заступает за край экрана, обеспечивая дополнительную защиту дисплея.
Цвет на чехле со временем не выгорает, поэтому чехол на долгое время будет Вам приятный и привлекать внимание. Точные вырезы под все порты и отверстия.
Основні характеристики чохла:
- не збільшує розміри;
- точні вирізи під порти і отвори
- матеріал - пластик з покриттям софттач
- не ковзає в руці
- закриває всі грані;
- борти захищає дисплей від контакту з поверхнею;
- без запаху;
- на телефоні сидить щільно;
- виглядає стильно і сучасно.
Щоб замовити чохол необхідно:
- додати товар у кошик за допомогою кнопки "Купити",
- обрати спосіб доставки та оплати,
- вказати свої контактні дані, а також дані по доставці,
- чекати, коли менеджер зв'яжеться з Вами для обробки замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Особливість кольору | Матовий |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Без застібки |
| Форм-фактор | Бампер |
| Колір | Чорний |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 5A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Redmi Note 5A |
| Телефон | Redmi Note 5A |
- Ціна: 92 ₴




