
Захисне скло MIZA FullGlue Huawei Y6/Pro/Prime 2019/Honor 8A/Honor Play 8A/Pro/Prime 2019 Black
- Готово до відправки
- Код: 072831
104 ₴
- +380 (67) 148-74-24
Захисне скло MIZA FullGlue Huawei Y6/Pro/Prime 2019/Honor 8A/Honor Play 8A/Pro/Prime 2019 Black
- Колір: Чорний
- Параметр захисного покриття: FGP
- Модель: Honor 8A , Honor Play 8A , Y6 Pro 2019 , Y6 Prime 2019 , Honor 8A Pro , Y6 2019
- Виробник пристрою: Huawei
Захисні преміум скла MIZA FullGlue - це повнорозмірні Full Glue скла на прозорій підкладці з класним і дуже липким клейовим шаром, який чудово прилипає навіть якщо ви відірвали скло і приклеїли знову.
Завдяки використанню технології 5D, скло має загнуті краї і точно повторюючи форму дисплея, повністю покриває всю лицьову панель. Так як скло клеїться по всій поверхні екрану - воно не знижує чутливість сенсора і не впливає на якість зображення.
MIZA - бренд, розроблений командою молодих і енергійних людей з новаторським підходом, які слідують тенденціям ринку. "Робити більше для Вас" - це наша творча ідея, і ми об'єднали дизайн продукту з сучасними технологіями і екологічно чистими матеріалами.
Ми створюємо продукцію MIZA прислухаючись до вимог клієнтів шляхом постійного дослідження ринку та аналізу виробників.
Захисне скло MIZA застосовується для захисту екрану смартфона від подряпин, тріщин і сколів.
ОЛЕОФОБНЕ ПОКРИТТЯ
Ефективно протистоїть забруднень, запобігає появі відбитків пальців, дозволяє легко очистити екран.
ПРОЗОРІСТЬ
Коефіцієнт прозорості 99%, природне відображення кольорів, елегантний зовнішній вигляд.
КЛЕЙОВИЙ ШАР
Якісний клейовий шар дозволяє легко поклеїти скло. Знижує силу удару і запобігає розтріскування екрану при падінні. Клейовий шар по всій поверхні захищає від попадання пилу.
МІЦНІСТЬ
Загартоване скло не боїться подряпин від ключів, ювелірних прикрас та інших гострих предметів.
РАДІУСНІ КРАЮ
Скругленная кромка стекла плотно прилегает к экрану, защищая от сколов при падении на край.
ТОЛЩИНА
Стекло имеет толщину 0,26 мм.
Особенностью данного стекла можно назвать его "case friendly" - совместимость со всеми чехлами от разных производителей.
В комплекте идет набор для самостоятельной поклейки стекла, поэтому его можно без проблем установить в "домашних условиях".
Комплект поставки:
- защитное стекло;
- сухие и влажные салфетки;
- липкие ленты для снятия пылинок с вашего экрана телефона перед установкой защитного стекла;
- стекло упаковывается в надежную картонную упаковку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huawei |
| Призначення | Для телефону |
| Діагональ екрану | 6.09 дюйм |
| Тип | Захисне скло |
| Сумісність з | Huawei |
| Вид | Глянцева |
| Особливості | Протиударний, Кути заокруглені |
| Висота | 148 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Клейовий шар | По всій поверхні |
| Наявність рамки | Так |
| Матеріал | Скло |
| Форм-фактор | Повноекранне 3D |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телефон | Huawei Y6 2019, Honor 8A, Huawei Y6 Pro 2019, Huawei Y6 Prime 2019, Honor Play 8A |
| Моделі телефона | Huawei Y6 \Y6 Pro\Y6 Prime 2019 \ Honor 8A \ Honor Play 8A |
- Ціна: 104 ₴



