
Захисне скло FullGlue Xiaomi Redmi 6/Redmi 6A Білий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00173
82 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- +380 (67) 148-74-24
Захисне скло FullGlue Xiaomi Redmi 6/Redmi 6A
Захисне скло FullGlue для смартфона Xiaomi Redmi 6 і 6A вирізняється своїми високими характеристиками ударостійкості та світлопроникності. Вам більше не будуть страшні подряпини та потертості дисплея. На склі міститься рамка білого кольору, вона призначена для приховування пошкоджень із передньої панелі. У верхній частині захисного покриття є отвори, які відкривають датчикам доступ.
Захисне скло 5D FullGlue — це повнорозмірне скло з рамками, які клеяться всією поверхнею до екрана, а не тільки рамками периметром.
Завдяки цьому скло не відпаде само та максимально закриє екран смартфона.
Немає сенсорних точок на екрані, бензинових плям, скло не відвалиться саме за високої температури.
Олеофобне покриття для відштовхування бруду та жиру, прозорість скла до 99% — все це робить ці скла одними з найкращих на ринку.
Комплект постачання:
- захисне скло;
- сухі та вологі серветки;
- липкі стрічки для зняття порошинок із вашого екрана телефона перед встановленням захисного скла;
- скло упаковується в надійну картонну упаковку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Вид | Глянцева |
| Висота | 142 мм |
| Діагональ екрану | 5.45 дюйм |
| Клейовий шар | По всій поверхні |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Для телефону |
| Наявність рамки | Так |
| Особливості | Протиударний, Кути заокруглені |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Тип | Захисне скло |
| Форм-фактор | Повноекранне 5D |
| Колір | Білий |
| Ширина | 65 мм |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 6 |
| Тип захисного скла | 5D FullGlue |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телефон | redmi 6, Redmi 6A |
- Ціна: 82 ₴




