
Захисне скло FullGlue Vivo Y31,Vivo Y31S,Vivo Y33,Vivo Y33S,Vivo Y51(2020),Vivo Y51A,Vivo Y53S Black
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 06858/4
99 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- +380 (67) 148-74-24
Захисне скло FullGlue Vivo Y31,Vivo Y31S,Vivo Y33,Vivo Y33S,Vivo Y51(2020),Vivo Y51A,Vivo Y53S Black
- Колір чорний
- Параметр захисного покриття: Full Glue
- Модель: Y31, Y31S, Y33, Y33S, Y51 (2020), Y51A, Y53S
- Виробник пристрою: Vivo
Захисне FullGlue скло - це повнорозмірне скло з рамками, які клеяться всією поверхнею до екрану, а не тільки рамками по периметру.
Завдяки цьому скло не відпаде саме і максимально закриє екран смартфона.
Немає сенсорних точок на екрані, бензинових плям, скло не відвалиться саме за високої температури.
Скло повністю закриває дисплей смартфона повторюючи його обтічні форми. Олеофобне покриття, товщина захисного скла 0,33 мм, міцність покриття 9H. Кути скла закруглені за технологією 2.5D, що повністю забезпечує надійний захист екрану вашого смартфона від подряпин, бруду, сколів та інших пошкоджень, чутливість сенсора залишається колишня.
Скло FullGlue може ефективно захистити всю передню панель смартфона від сколів та подряпин під час експлуатації. Головною особливістю даної моделі скла є декоративна чорна рамка по периметру. Дорогий дисплей залишається в цілісності навіть при падінні телефону, оскільки більша частина удару поглинається загартованим склом. Покриття фіксується на корпусі пристрою завдяки силіконовому клею, нанесеному по всій його поверхні. Зображення залишається максимально деталізованим та насиченим.
Особливості скла FullGlue:
- На всю передню панель
- Закруглені краї
- Міцність: 9H
- Клей по всій поверхні
- Без сітки
- Колір рамки: чорний
Комплектація:
- захисне скло;
- дві серветки (волога та суха) для очищення екрану перед наклеюванням;
- пилозбірник і дві фіксуючі наклейки (можуть стати в нагоді при наклеюванні скла);
- надійне картонне пакування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vivo |
| Вид | Глянцева |
| Висота | 157 мм |
| Діагональ екрану | 6.7 дюйм |
| Клейовий шар | По всій поверхні |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Для телефону |
| Наявність рамки | Так |
| Особливості | Кути заокруглені, Протиударний |
| Сумісність з | VIVO |
| Стан | Новий |
| Тип | Захисне скло |
| Форм-фактор | Повноекранне 5D |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Тип захисного скла | 5D FullGlue |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телефон | Vivo Y31, Vivo Y31S, Vivo Y33, Vivo Y33S, Vivo Y51(2020), Vivo Y51A, Vivo Y53S, Vivo Y53s 4G |
| Моделі телефона | Vivo Y31, Vivo Y31S, Vivo Y33, Vivo Y33S, Vivo Y51(2020), Vivo Y51A, Vivo Y53S |
- Ціна: 99 ₴


