
Швидка мережева зарядка Baseus Compact Quick Charger 2xUSB U+C 30W Black (CCXJ-E01) Гарантія!
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 13091/2
700 ₴
Показати оптові ціни- +380 (67) 148-74-24
Швидка мережева зарядка Baseus Compact Quick Charger 30W QC+ PD Black (1Type-C + 2USB) (CCXJ-E01)
Гарантія - 6 місяців
Заряджайте одразу три пристрої від однієї розетки завдяки Baseus Compact Quick Charger 30W QC+ PD. Зарядний пристрій оснащений двома вихідними USB портами та одним USB Type-C, до яких можна підключити будь-які гаджети. Обидва роз'єми USB підтримують стандарти швидкого заряджання Quick Charge 3.0 та Power Delivery для iPhone, iPad та MacBook. Завдяки чому ви можете дуже швидко зарядити ваші девайси до 50% всього за 30 хвилин, не наражаючи їх на батарею небезпеки. Це все завдяки вбудованій 6-рівневій системі захисту, завдяки чому ваші гаджети захищені від високої напруги, перегріву, короткого замикання та перезаряджання.
Якісні матеріали та класичний дизайн
Ця модель отримала класичний мінімалістичний дизайн, легку конструкцію та невеликі розміри, що забезпечують його зручне транспортування. Ви можете просто взяти та покласти зарядку в кишеню, адже вона не займе багато місця. Мережеву зарядку від Baseus зручно брати з собою на роботу, подорожі чи відрядження. Корпус виготовлений із міцного зносостійкого полікарбонату, який не перегрівається та забезпечує тривалий термін служби. А його глянсова структура захищатиме пристрій від подряпин та відбитків пальців, що дозволить вам не турбуватися про зовнішній вигляд аксесуара.
Характеристики:
- Розмір: 58 х 52 х 28 мм;
- Вага: 92 г;
- Порт зарядки: 2 x USB, 1 x Type-C;
- Потужність: 30W;
- Параметри заряду USB1: 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/2.5A Max;
- Параметри заряду USB2: 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/2.5A Max;
- Підтримка Quick Charge: Quick Charge 3.0;
- Підтримка USB Power Delivery (PD): так.

Також у нашому магазині можна купити за гарними цінами якісні мережеві зарядні пристрої, зарядні пристрої для автомобіля, кабель для заряджання та передавання даних, USB хаби, кардридери, блютуз-адаптери, різні перехідники/адаптери/кабельні організатори:
-
Кабель USB - Lightning
-
Кабель USB - USB typeC
-
Кабель USB - microUSB
-
Кабель Type-C - Lightning
-
Кабель Type-C - Type-C
-
Кабель Type C — USB type-C + Lightning
-
Кабель USB - Lightning + Micro USB + Type-C
-
Підставки для телефонів/планшетів, OTG-кабелі/перехідники, USB хабі, кардридери, адаптери Lightning/Type-C — AUX 3.5, USB-хаби, конвертери USB typeC — microUSB, USB 3.0 — USB typeC, кабельні організатори.
-
Мережеві зарядні пристрою з 1/2/3 USB виходами і підтримкою швидкого заряджання
-
Зарядні пристрої для автомобіля
-
Тримачі для телефона (холодери)
-
Аудіоресивери та FM-модулятори для автомобіля
-
Карти пам'яті та флешки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Потужність | 30 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 700 ₴










