Топ

влевовправо
Повербанк Usams US-CD163 PB58 Dual USB Digital Display Power Bank 10000mAh Black (10KCD16301) Гарантія!
- Готово до відправки
- Код: 13180
952 ₴
+380 (99) 373-50-90
- +380 (67) 148-74-24
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повербанк Usams US-CD163 PB58 Dual USB Digital Display Power Bank 10000mAh Black (10KCD16301) Гарантія!
Гарантія – 6 місяців!
USAMS US-CD163 PB58 з дисплеїв – це компактний портативний зарядний пристрій, що має 10 000 мАг, створений за найпередовішими технологіями. Пристрій виготовлений з вогнестійких матеріалів. На корпусі розміщено світлодіодний цифровий екран, що показує рівень акумулятора.
- Заряджання 2 пристроїв одночасно.
- Широкий світлодіодний дисплей показує стан батареї.
- 10000 мАч велика ємність, тривалий час автономної роботи.
- Легка та портативний корпус із захистом від відбитків пальців.
Технічні характеристики:
| Ємність: | 10000 мА·год |
| Макс. вихідна потужність: | 37 Вт |
| Вихідні порти: | 2 × USB-A |
| Тип батареї: | Li-Polymer |
| Джерело/порт заряду вбудованої батареї: | USB-C Micro-USB |
| Особливості: | дисплей |
| В комплекті: | кабель USB-A → Micro-USB |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Колір: | чорний |
| Розміри: | 144 × 68.4 × 16.6 мм |
| Вага: | 225 г |
Також у нас можна купити якісні мережеві зарядні пристрої, кабелі для заряджання та передачі даних, USB хаби, картрідери, блютуз-адаптери, різні перехідники/адаптери/кабельні організатори:
- Кабель USB - Lightning
- Кабель USB - USB typeC
- Кабель USB - microUSB
- Кабель Type-C - Lightning
- Кабель Type-C - Type-C
- Кабель Type С - USB type-C + Lightning
- Кабель USB - Lightning + Micro USB + Type-C
- Підставки для телефонів/планшетів, OTG-кабелі/перехідники, USB хаби, картрідери, адаптери Type-C-AUX 3.5, конвертери USB typeC - microUSB, USB 3.0 - USB typeC, кабельні організатори.
- Мережеві зарядні пристрої з підтримкою швидкої зарядки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Usams |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 225 г |
- Ціна: 952 ₴









