
Швидкий зарядний пристрій Essager 65W Gan Travel Charging Dock (2 USB-C+1 USB-A) Black Гарантія!
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 13337
918 ₴
Показати оптові ціни- +380 (67) 148-74-24
Швидкий зарядний пристрій Essager 65W Gan Travel Charging Dock (2 USB-C+1 USB-A) Black
Гарантія - 6 місяців!
Зарядний пристрій Essager 65W GAN Змінюється док-станція (2 USB-C+1 USB-A) Black з високоякісних компонентів - це висока потужність 65W, ефективна трансформація напруги, підтримка різних протоколів швидкої зарядки, включаючи PD 3.0 та QC 3,0
Три порти можна використовувати одночасно з вбудованим інтелектуальним чіпом, інтелектуальним сепаратором 2 USB-C + 1 USB-A,
Підходить для дому, офісу, ділових поїздок та інших сценаріїв, може стягувати ноутбуки, мобільний телефон, планшети, навушники, годину, добавки Igor та інші гаджети.
Цей зарядний пристрій виготовлений з нового покоління напівпровідникових матеріалів за допомогою технології GAN для забезпечення таких характеристик, як невеликий розмір, висока напруга, висока частота, стабільна продуктивність; За тією ж потужністю, менша і легша вага.
Технічні характеристики:
Матеріал: ABS/ПК
Специфікація інтерфейсу: 2 USB-C + 1 USB-A
Вхід: AC100-240V 50/60 Гц 1,6A Макс.
Тип виходу C 1/2: 5V/3A 9V/3A 12V/3A 15V/3A 20 В/3,25A (65 Вт Макс)
PPS: 3,3-11В/5А
Вихід USB-A : 4,5 В/5а 5В/4,5A 5V/3A 9V/3A 12V/3A 20 В/3а (максимум 60 Вт)
Вихід тип C1 + USB-A: 45 Вт + 18 Вт Макс.
Вихід тип C1 + Type-C2: 45 Вт + 20 Вт Макс.
Вихід Тип C2 + USB-A: 15 Вт Макс.
Type-C1 + Type-C2 + USB-A: 45 Вт + 15 Вт Макс.
Також у нашому магазині можна купити за гарними цінами якісні мережеві зарядні пристрої, зарядні пристрої для автомобіля, кабель для заряджання та передавання даних, USB хаби, кардридери, блютуз-адаптери, різні перехідники/адаптери/кабельні організатори:
- Кабель USB - Lightning
- Кабель USB - USB typeC
- Кабель USB - microUSB
- Кабель Type-C - Lightning
- Кабель Type-C - Type-C
- Кабель Type С — USB type-C + Lightning
- Кабель USB - Lightning + Micro USB + Type-C
- Підставки для телефонів/планшетів, OTG-кабелі/перехідники, USB хабі, кардридери, адаптери Lightning/Type-C — AUX 3.5, USB-хаби, конвертери USB typeC — microUSB, USB 3.0 — USB typeC, кабельні організатори.
- Мережеві зарядні пристрою з 1/2/3 USB виходами і підтримкою швидкого заряджання
- Зарядні пристрої для автомобіля
- Тримачі для телефона (холодери)
- Аудіоресивери та FM-модулятори для автомобіля
- Карти пам'яті та флешки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essager |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Потужність | 65 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Сила вихідного струму | 5 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 918 ₴







