
Навушники з мікрофоном Usams EP-42 3.5mm In-ear Earphone 1.2m White (SJ475HS02)
- Готово до відправки
- Код: 13258
153 ₴
- +380 (67) 148-74-24
Навушники з мікрофоном Usams EP-42 3.5mm In-ear Earphone 1.2m White (SJ475HS02)
Usams EP-42 3.5mm In-ear Earphone 1.2m White ─ це навушники, що підходять до всіх сучасних смартфонів і планшетів. Корпус навушників приємний на дотик, а сучасний дизайн поєднує зручність і функціональність. Дана модель дозволяє насолоджуватися хорошим акустичним звуком, а зручна форма не дасть втомлюватися вухам при тривалому прослуховуванні улюблених треків. Має вбудований мікрофон і кнопку приймання/скасування виклику. Підключення моделі провідне, з інтерфейсом AUX 3,5 мм. Це забезпечує зручність користування навушниками сумісно з гаджетами обладнаними цим роз’ємом. Навушники невеликі розміром, що гарантує комфортне використання та чудову ізоляцію зовнішніх шумів. В комплекті має різні за розміром силіконові амбушюри для комфортного користування навушниками кожного дня.
Технічні характеристики:
| Підключення: | дротове |
| Конструкція: | внутрішньоканальні |
| Кріплення: | відсутнє |
| Складана конструкція: | ні |
| Шумозаглушення: | відсутнє |
| Імпеданс: | 32 Ом |
| Чутливість навушників: | 92 дБ |
| Діапазон частот навушників: | 15...20000 Гц |
| Діаметр мембрани драйвера: | 10 мм |
| Мікрофон: | на кабелі |
| Surround-звук: | немає |
| Сенсорне керування: | ні |
| Можливості керування: | відповісти/закінчити розмову керування плеєром |
| Підсвічування: | відсутнє |
| Інтерфейс підключення: | mini-jack 3.5 мм |
| Bluetooth: | немає |
| NFC: | немає |
| Довжина кабелю: | 1.2 м |
| Живлення: | від підключеного пристрою |
| Чохол/Футляр в комплекті: | немає |
| Матеріал корпусу: | алюміній пластик |
| Матеріал амбушур: | силікон |
| Кількість пар змінних амбушур в комплекті: | 2 |
| Колір: | білий |
Також у нас можна купити якісні зарядні пристрої, кабель для зарядки і передачі даних, USB хаби, картридери, блютуз-адаптери, різні переходи/адаптери/кабельні організатори:
- Кабель USB - Lightning
- Кабель USB - USB typeC
- Кабель USB - microUSB
- Кабель Type-C - Lightning
- Кабель Type-C - Type-C
- Кабель Type C - USB type-C + Lightning
- Кабель USB - Lightning + Micro USB + Type-C
- Підставки для телефонів/планшетів, OTG-кабелі/перехідники, USB хабі, картридери, адапттери Lightning/Type-C - AUX 3.5, USB-хаби, конвертери USB typeC - microUSB, USB 3.0 - USB typeC, кабельні Організатори.
- Мережні зарядні пристрою сек 1/2/3 USB виходами
- Зарядні пристрої в автомобіль
- Тримачі для телефона/планшета (холдеры)
- Аудіоресивери і FM-модулятори для автомобіля
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Usams |
| Вид навушників | Вакуумні |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Тип підключення | Провідні |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 153 ₴




