
Бездротові накладні навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Grey Оригінал! Гарантія!
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 13845
1 495 ₴
Показати оптові ціни- +380 (67) 148-74-24
Бездротові накладні навушники Baseus Bowie D05 Wireless Headphones Grey Оригінал! Гарантія!
Гарантія - 6 місяців
Бездротові накладні навушники Baseus Bowie D05 забезпечують чистий, ідеальний звук і підтримують комбіноване під'єднання через Bluetooth 5.3 та за допомогою аудіокабелю через порт Type-C. Навушники оснащені чипом нового покоління, що забезпечує більш швидке з'єднання, більш низьке енергоспоживання, а також стабільну і швидку передачу звуку.
Однією з особливостей цих навушників Baseus Bowie D05є функція Smart Connect, що дає змогу з'єднувати навушники з двома пристроями одночасно та розпізнає виклики, автоматично перемикаючись на пристрій, куди надходить виклик.
Що відрізняє Bluetooth-навушники з мікрофоном Baseus Bowie D05 від інших навушників, то це технологія просторового аудіо з режимами "музика" і "театр", що створює імерсивний 3D-звук, а HD-мікрофони забезпечують чіткість голосів та інтонацій під час розмови.
Модель бездротових навушників Baseus Bowie D05 має ергономічну форму і вирізняється беззаперечною перевагою - наявністю в конструкції рухомих, регульованих елементів. Це дає змогу вам регулювати висоту дуги, посадку і кут нахилу амбушур на свій смак. Заряджаються навушники Baseus Bowie D05 за допомогою кабелю Type-C. Повністю заряджені навушники забезпечують до 70 годин прослуховування музики.
У навушниках Baseus Bowie D05 використовується технологія швидкого заряджання, а це значить, що для повного заряджання акумулятора достатньо 2 години.
Блютуз навушники Baseus Bowie D05 оснащені кнопками. Досить одного кліка, щоб відповісти на дзвінок, активувати голосового помічника, відрегулювати гучність або змінити трек.
Додаток Baseus Smart автоматично зареєструє місцеположення нещодавно відключених навушників Baseus Bowie D05 та дасть вам змогу знайти їх. Це також дасть вам змогу перевірити стан під'єднання, заряд батареї, що залишився, у застосунку та багато іншого.
Особливості:
- Додаток для визначення останньої позиції навушників і персоналізації навушників.
- Усі елементи управління інтуїтивно зрозумілі й розташовані на самих навушниках.
- HD-мікрофони забезпечують чіткість голосів та інтонацій під час розмов
- Технологія просторового аудіо з "музикою" і "театром" створює якісний 3D-звук
- Навушники можуть безперервно працювати до 70 годин.
- Швидка повна зарядка за 2 години.
- Ідеально підібрані забезпечують комфорт використання і хорошу звукоізоляцію.
- Bluetooth 5.3
- Підтримка голосового помічника.
Звук
Baseus попрацювала над якістю звуку і домоглася вражаючих результатів. Бездротові навушники Baseus Bowie Baseus Bowie D05 оснащені 40мм діафрагмою, врівноважувальною високі, середні та низькі частоти.
Крім того, технологія просторового аудіо з режимами "музика" і "театр" створює імерсивний 3D-звук, а HD-мікрофони забезпечують чіткість голосів та інтонацій під час розмов.
Стабільне Bluetooth-з'єднання
Завдяки технології Bluetooth 5.3 ви можете передавати музику зі смартфонів, планшетів або інших пристроїв з підтримкою Bluetooth у межах 10 м. Чипи нового покоління забезпечують більш швидке з'єднання, більш низьке енергоспоживання, а також стабільну і швидку передачу звуку.
Технологія Dual Channel Low-Latency дала змогу знизити затримку до 0,06 с, що гарантує ідеальну синхронізацію зображення і звуку. Після першого використання навушники Baseus Bowie D05 миттєво підключаються до вашого смартфона.
Навушники Baseus Bowie D05 дозволяють підключити два телефони. Ідеальний варіант для людей з кількома робочими телефонами.
Виконання
Комфорт під час носіння забезпечується великими м'якими амбушурами, наповненими піною з ефектом пам'яті. Вони забезпечують ідеальне прилягання до вух і водночас не спричиняють тиску. Регульоване наголов'я, покрите міцним і приємним на дотик матеріалом, гарантує ідеальну посадку за розміром голови, запобігаючи зісковзуванню навушників.
Навушники Baseus Bowie D05 мають вбудований акумулятор ємністю 600 мАг, що забезпечує до 70 годин безперервної роботи.
Заряджання навушників займає всього 2 години.
Навушники Baseus Bowie D05 виготовлені з якісного, міцного матеріалу, завдяки чому прослужать вам дуже довго. Вони мають елегантний і сучасний дизайн, обтічну форму і компактні розміри.
Функціональність
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 оснащені кнопками, що дають змогу регулювати гучність, відповідати та відхиляти виклики або зупиняти музику. Завдяки цьому ви можете слухати улюблену музику або розмовляти по телефону, не дістаючи смартфон з кишені.
Надзвичайно функціональний, щоб задовольнити всі ваші вимоги.
Мікрофон
Бездротові навушники Baseus Bowie D05 Мають HD мікрофони в кожному навушнику. Вони забезпечують безперебійний зв'язок. Ваш голос звучить чисто і професійно в приміщенні або на вулиці.
Додаток Baseus
У додатку ви можете:
- бачити місце розташування навушників на карті
- встановити сповіщення, коли ваші навушники виходять за межі діапазону сигналу
- персоналізувати кнопки
- оновіть навушники, щоб вони завжди були сумісні з вашим пристроєм.
- дати ім'я
- перевірити рівень заряду
Додаток безкоштовний як для пристроїв iOS, так і для Android.
Характеристики
| Ємність акумулятора | 600 mAh |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth / AUX 3.5 мм |
| Бренд | Baseus |
| Вага | 209 г |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Кабель | USB Type-C |
| Колір | Grey |
| Комплект постачання | Навушники; кабель AUX 3.5 mm; зарядний кабель USB/Type-C |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мікрофон | Вбудований |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал амбушурів | Екошкіра |
| Модель | Bowie D05 |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумопоглинання |
| Призначення | Для мобільних телефонів |
| Радіус дії | До 10 м |
| Розміри | 210 × 175 × 74 мм |
| Тип навушників | Повнорозмірні |
| Час заряджання | 1.5 – 2 год |
| Час роботи від акумулятора | 70 год |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
Також у нас можна купити якісні зарядні пристрої, кабель для зарядки і передачі даних, USB хаби, картридери, блютуз-адаптери, різні переходи/адаптери/кабельні організатори:
- Кабель USB - Lightning
- Кабель USB - USB typeC
- Кабель USB - microUSB
- Кабель Type-C - Lightning
- Кабель Type-C - Type-C
- Кабель Type C - USB type-C + Lightning
- Кабель USB - Lightning + Micro USB + Type-C
- Підставки для телефонів/планшетів, OTG-кабелі/перехідники, USB хабі, картридери, адапттери Lightning/Type-C - AUX 3.5, USB-хаби, конвертери USB typeC - microUSB, USB 3.0 - USB typeC, кабельні Організатори.
- Мережні зарядні пристрою сек 1/2/3 USB виходами
- Зарядні пристрої в автомобіль
- Тримачі для телефона/планшета (холдеры)
- Аудіоресивери і FM-модулятори для автомобіля
- Карти пам'яті та флешки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Вид навушників | Накладні |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Мікрофон | Вбудований |
- Ціна: 1 495 ₴







