Новинка

влевовправо
Стильний декоративний годинник з дуба
- Готово до відправки
- Код: 000569
1 281 ₴
+380 (99) 373-50-90
- +380 (67) 148-74-24
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний декоративний годинник з дуба
Цей годинник з натурального дерева стане для Вас чудовою прикрасою для дому або офісу, він стане гарним подарунком на новосілля!
Годинник ідеально впишеться в інтер'єр. Вони точно вимірюють час, не видаючи жодного звуку. Рамка годинника тонована і покрита акриловим лаком. Серцевина – нефарбована, оброблена акриловим лаком.
Годинник оброблений акриловим лаком.
Розмір та характеристики:
- Розміри: 33х28,5 см;
- Працює від однієї стандартної батареї 1,5 (розмір AA);
- Включає механізм безперервного руху;
- Безшумний механізм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип годинника | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал корпусу | Натуральне дерево |
| Матеріал циферблата | Метал |
| Колір циферблату | Чорний |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 51 мм |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 285 мм |
- Ціна: 1 281 ₴


