
Мережевий швидкий зарядний пристрій ESSAGER 33W GaN Charger White
- Готово до відправки
- Код: 13382/1
530 ₴
- +380 (67) 148-74-24
Мережевий швидкий зарядний пристрій ESSAGER 33W GaN Charger White
Потужний зарядний пристрій Essager GaN 33W із швидкою зарядкою – компактне заряджання нового покоління на базі технології GaNFast. За допомогою Power Delivery 3.0 і Quick Charge 3.0 (та інших протоколів PD 2.0, QC 2.0, FSP, AFC, SCP, PE) стане чудовим вибором на кожен день, а її потужності в 33 Вт буде достатньо навіть для сучасних Type-C ультрабуків.
Зарядний пристрій Essager GaN 33W Type-C + USB-A забезпечить швидку та безпечну зарядку пристроїв, а компактні розміри дозволять легко зберігати та перевозити пристрій, не займаючи багато місця.
Essager 33W поєднав у собі всі переваги GanFast технології – неймовірну потужність, чудову енергоефективність та ультракомпактність. Почни користуватись технологіями завтрашнього дня вже сьогодні!
Висока вихідна потужність при невеликих розмірах
Зарядний пристрій серії GaN 33W від розробників Essager – це неймовірні обороти функціональної потужності, укладені в ергономічному та компактному корпусі з двома роз'ємами різного типу. Аксесуар оснащений портами: USB-A та USB-C, що дозволить одночасно заряджати відразу кілька периферійних пристроїв. За рахунок підтримки протоколу докореної зарядки Power Delivery ви зможете заповнити рівень заряду гаджета максимально швидкою та ефективною (при використанні кабелю з підтримкою PD).
Використовуючи Essager серії GaN 33W Mini Fast Charger, можна зарядити: iPhone або будь-який інший смартфон, планшет, iPod, MacBook/ноутбук і більшість іншої техніки.
Безпечна зарядка
Зарядний пристрій Essager GaN 33W має вбудовані механізми захисту від потенційних загроз, з якими користувачі можуть стикатися під час експлуатації. Аксесуару не загрожує перегрів, мережна перенапруга або коротке замикання. Ви можете не турбуватися про збереження ні самої зарядки, ні пристрої, що заряджаються.
Швидка зарядка
Зарядний пристрій від творців компанії Essager гарантує вам швидке заряджання гаджетів і багато зекономленого часу на особисті заняття. Наприклад, телефон зарядний пристрій GaN 33W Mini Fast Charger зарядить на 50% всього за 30 хвилин, а MacBook на 100% за 2.5 години.
Особливості:
- Технологія GaNFast: Завдяки використанню компонентів із нітриду галію, енергоефективність підвищилася на 40%, а габарити знизилися на 50% порівняно з типовими зарядними пристроями.
- 2 в 1: Заряджайте 2 пристрої одночасно на сумарній потужності до 33 Вт.
- USB-C Power Delivery: забезпечить максимальну швидкість заряджання для iPhone, iPad та інших гаджетів. Працює у шести режимах – 5V/3A, 9V/3A, 10V/2.25A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A(30W MAX).
- USB-A Quick Charge 3.0: На своєму максимумі здатний зарядити акумулятор ємністю 3400 мАг всього за 1 годину. Працює у п'яти режимах: 5V/3A, 9V/3A, 10V/2.25A, 12V/2.5A, 20V/1.5A (30W MAX).
- Адаптивна зарядка: За допомогою протоколу PPS автоматично підбере оптимальну напругу або зарядний струм, 3.3-11V/3A (33W MAX) з кроком 20 мВ/50 мА.
- Безпека: Вбудований чіп Smart IC захистить Essager 33W та підключені до нього пристрої від стрибків напруги, перегріву, короткого замикання та надмірної зарядки.
Технічні характеристики:
- Вхідна напруга: 100-240 В, 50/60 Гц
- Сумарна вихідна потужність: 33 Вт при підключенні одного порту; 22.5 Вт при підключенні двох портів
- Вихідна потужність USB-C PD: 5V/3A, 9V/3A, 10V/2.25A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A
- Вихідна потужність USB-A QC3.0: 5V/3A, 9V/3A, 10V/2.25A, 12V/2.5A, 20V/1.5A
- Режим PPS: 3.3-11V/3A (33W MAX)
- Підходить для ультрабуків із підтримкою 30 Вт.
- Підтримка протоколів швидкого заряджання: PD 3.0, PD 2.0, QC 3.0, QC 3.0, FSP, AFC, SCP, PE
- Розміри: 80х49х29 мм
- Вага: 78 г
- Колір: білий
Комплектація:
- Зарядний пристрій Essager 33W
Характеристики
| Бренд | ESSAGER |
|---|---|
| Колір | White |
| Струм на виході | 3.0A / 3.3-11V, 3.0A / 5V |
| Максимальна потужність зарядки | 33W |
| Підтримка швидкої зарядки | Apple Fast Charge, Huawei Fast Charge (FCP), Huawei Super Charge (SCP), Qualcomm Quick Charge 2.0, Qualcomm Quick Charge 3.0, Samsung Fast Charge, USB Power Delivery 2.0, USB Power Delivery 3.0 |
| Технологія зарядного пристрою | GaN |
| Кількість виходів | 2 |
| Вихідний роз'єм | USB, Type-C |
| Кабель в комплекті | Ні |
| З'ємний кабель | Ні |
| Індикація зарядки | Світлодіодна |
| Розміри, мм | 34.2 x 35 x 76.2 |
| Гарантійний строк | 6 місяців |




Також у нас можна купити якісні зарядні пристрої, кабель для зарядки і передачі даних, USB хаби, картридери, блютюз-адаптери, різні переходи/адаптери/кабельні організатори:
- Кабель USB - Lightning
- Кабель USB - USB typeC
- Кабель USB - microUSB
- Кабель Type-C - Lightning
- Кабель Type-C - Type-C
- Кабель Type C - USB type-C + Lightning
- Кабель USB - Lightning + Micro USB + Type-C
- Підставки для телефонів/планшетів, OTG-кабелі/перехідники, USB хабі, картридери, адапттери Lightning/Type-C - AUX 3.5, USB-хаби, конвертери USB typeC - microUSB, USB 3.0 - USB typeC, кабельні Організатори.
- Мережні зарядні пристрою сек 1/2/3 USB виходами
- Зарядні пристрої в автомобіль
- Тримачі для телефона/планшета (холдеры)
- Аудіоресивери і FM-модулятори для автомобіля
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essager |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Вихідна потужність | 33 Вт |
| Потужність | 33 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Так |
- Ціна: 530 ₴







