Топ

влевовправо
Бездротові накладні навушники HOCO W55 Pleasing BT headphones Sky Blue Гарантія!
- Готово до відправки
- Код: 13848
748 ₴
+380 (99) 373-50-90
- +380 (67) 148-74-24
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротові накладні навушники HOCO W55 Pleasing BT headphones Sky Blue Гарантія!
Гарантія - 6 місяців
Бездротові навушники HOCO W55 Pleasing надають незрівнянну якість звуку та гарантують свободу руху без обмежень. Ідеально підходять для подорожей та для повсякденного використання. Навушники зручні та легкі, що робить їх оптимальним варіантом для багатогодинного використання, не створюючи надмірне навантаження на вуха. Ергономічний дизайн забезпечує надійну посадку та запобігає спаданню навушників.
ОСОБЛИВОСТІ БЕЗДРОТОВИХ НАВУШНИКІВ HOCO W55 PLEASING:
- Завдяки підтримці версії Bluetooth 5.4 навушники миттєво з’єднуються з широким спектром пристроїв та забезпечують безпрецедентну якість зв’язку.
- Високоякісне звучання для справжніх меломанів: глибокі баси і кристально чисті високі частоти завдяки діапазону частот від 20 Гц до 20 кГц.
- Сучасний та зручний дизайн, який ідеально підходять для тривалого використання. Навушники мають зручну посадку, забезпечуючи надійну фіксацію та ізоляцію від зовнішніх шумів.
- Працюють до 90 годин у режимі прослуховування музики або спілкування та до 200 годин — у режимі очікування.
- Ємність акумулятора: 800 mAh.
- М’які та легкі поворотні амбушури.
- Зручне керування: підтримка перемикання пісень, відтворення/пауза пісень, приймання та завершення дзвінків, звукових підказок китайською та англійською мовами.
- Вбудований мікрофон забезпечує чітке спілкування під час дзвінків у режимі hands-free, що робить ці навушники ідеальними для зайнятих користувачів.
- Навушники HOCO W55 Pleasing пропонують гнучкість у використанні завдяки підтримці кількох режимів підключення (Bluetooth, TF, AUX). Ви можете використовувати бездротове з’єднання через Bluetooth для максимальної свободи рухів, підключитися через кабель AUX до пристроїв без Bluetooth чи відтворювати музику безпосередньо з TF-карти. Це робить навушники універсальним рішенням для різних ситуацій та пристроїв.
Характеристики
| Ємність акумулятора | 800 mAh |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth / AUX 3.5 мм |
| Бренд | HOCO |
| Вага | 198 г |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Колір | Sky-Blue |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мікрофон | Вбудований |
| Модель | W55 Pleasing |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумопоглинання |
| Особливості | Підтримка голосових команд англійською та китайською мовами, слот для TF-карти |
| Призначення | Для мобільних телефонів |
| Радіус дії | До 10 м |
| Розміри | 195 × 185 × 84 мм |
| Тип навушників | Накладні |
| Час заряджання | 2 год |
| Час роботи від акумулятора | До 90 год |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
Також у нас можна купити якісні зарядні пристрої, кабель для зарядки і передачі даних, USB хаби, картридери, блютуз-адаптери, різні переходи/адаптери/кабельні організатори:
- Кабель USB - Lightning
- Кабель USB - USB typeC
- Кабель USB - microUSB
- Кабель Type-C - Lightning
- Кабель Type-C - Type-C
- Кабель Type C - USB type-C + Lightning
- Кабель USB - Lightning + Micro USB + Type-C
- Підставки для телефонів/планшетів, OTG-кабелі/перехідники, USB хабі, картридери, адапттери Lightning/Type-C - AUX 3.5, USB-хаби, конвертери USB typeC - microUSB, USB 3.0 - USB typeC, кабельні Організатори.
- Мережні зарядні пристрою сек 1/2/3 USB виходами
- Зарядні пристрої в автомобіль
- Тримачі для телефона/планшета (холдеры)
- Аудіоресивери і FM-модулятори для автомобіля
- Карти пам'яті та флешки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вид навушників | Накладні |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Мікрофон | Вбудований |
| Радіус дії | 10 м |
- Ціна: 748 ₴




