Топ

влевовправо
Бездротові накладні навушники HOCO W60 Rhyme BT headphones для дітей Sun Yellow Гарантія!
- Готово до відправки
- Код: 13849
706 ₴
+380 (99) 373-50-90
- +380 (67) 148-74-24
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротові накладні навушники HOCO W60 Rhyme BT headphones для дітей Sun Yellow Гарантія!
Гарантія - 6 місяців
Бездротові дитячі навушники HOCO W60 Rhyme стануть ідеальним вибором для вашої дитини. Ці сучасні Bluetooth-навушники створені спеціально для маленьких меломанів, пропонуючи комфортне використання та якісний звук. Вони зроблені в яскравому та привабливому дизайні, доповненому милими малюнками, що, безперечно, сподобається кожній дитині.
ОСОБЛИВОСТІ БЕЗДРОТОВИХ НАВУШНИКІВ HOCO W60 RHYME:
- Завдяки підтримці версії Bluetooth 5.4 навушники миттєво з’єднуються з широким спектром пристроїв та забезпечують безпрецедентну якість зв’язку.
- Високоякісне звучання для справжніх маленьких меломанів.
- Навушники мають зручну посадку, ідеально підходять для тривалого використання.
- Працюють до 28 годин у режимі прослуховування музики або спілкування та до 180 годин — у режимі очікування.
- Ємність акумулятора: 250 mAh.
- Регульоване наголов’я, м’які амбушури, які можна скласти всередину навушників, завдяки чому вони легко помістяться в сумку або рюкзак.
- Зручне та зрозуміле кнопкове керування.
- Навушники HOCO W60 Rhyme пропонують гнучкість у використанні завдяки підтримці кількох режимів підключення. Ви можете використовувати бездротове з’єднання через Bluetooth для максимальної свободи рухів або підключитися через кабель AUX до пристроїв без Bluetooth. Це робить навушники універсальним рішенням для різних ситуацій та пристроїв.
HOCO W60 Rhyme ідеально підходять для прослуховування музики, перегляду відео або спілкування в чаті. Ці навушники поєднують продуктивність і зручний для дітей дизайн, щоб задовольнити потреби маленьких користувачів.
Характеристики
| Ємність акумулятора | 250 mAh |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth / AUX 3.5 мм |
| Бренд | HOCO |
| Вага | 159 г |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Колір | Sun-Yellow |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мікрофон | Вбудований |
| Матеріал | Пластик |
| Модель | W60 Rhyme |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумопоглинання |
| Призначення | Для мобільних телефонів |
| Радіус дії | До 10 м |
| Розміри | 172 × 159 × 70 мм |
| Тип навушників | Накладні |
| Час заряджання | 2 год |
| Час роботи від акумулятора | До 28 годин |
Також у нас можна купити якісні зарядні пристрої, кабель для зарядки і передачі даних, USB хаби, картридери, блютуз-адаптери, різні переходи/адаптери/кабельні організатори:
- Кабель USB - Lightning
- Кабель USB - USB typeC
- Кабель USB - microUSB
- Кабель Type-C - Lightning
- Кабель Type-C - Type-C
- Кабель Type C - USB type-C + Lightning
- Кабель USB - Lightning + Micro USB + Type-C
- Підставки для телефонів/планшетів, OTG-кабелі/перехідники, USB хабі, картридери, адапттери Lightning/Type-C - AUX 3.5, USB-хаби, конвертери USB typeC - microUSB, USB 3.0 - USB typeC, кабельні Організатори.
- Мережні зарядні пристрою сек 1/2/3 USB виходами
- Зарядні пристрої в автомобіль
- Тримачі для телефона/планшета (холдеры)
- Аудіоресивери і FM-модулятори для автомобіля
- Карти пам'яті та флешки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вид навушників | Накладні |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Колір | Жовтий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Мікрофон | Вбудований |
| Радіус дії | 10 м |
- Ціна: 706 ₴



