
Портативна колонка BOROFONE BR36 Lucy sports BT speaker Black Гарантія!
- Готово до відправки
- Код: 13793
498 ₴
- +380 (67) 148-74-24
Портативна колонка BOROFONE BR36 Lucy sports BT speaker Black Гарантія!
Гарантія – 6 місяців
Акустика Borofone Lucy sports BT speaker BR36 обладнана останньою версією Bluetooth 5.3, що забезпечує стабільне та швидке з'єднання з вашими пристроями без втрати якості звуку.
ДОВГОВІЧНА РОБОТА БЕЗ ПІДЗАРЯДКИ
З батареєю ємністю 1200mAh, акустика здатна працювати до 2 годин на одній зарядці. А повний зарядний час складає всього 2 години, що дозволяє швидко повернутися до прослуховування музики.
ПОТУЖНЕ ЗВУЧАННЯ У КОМПАКТНОМУ КОРПУСІ
Динамік діаметром 52 мм та потужністю 5W гарантує насичене та чисте звучання в будь-якій обстановці.
УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ ПІДКЛЮЧЕНЬ
Крім Bluetooth, цей динамік підтримує різні режими, такі як FM, TF-карта (MicroSD), USB-флешка, AUX та TWS, що робить його ідеальним вибором для різних аудіоджерел.
КОМПАКТНІ РОЗМІРИ ТА ЕЛЕГАНТНИЙ ДИЗАЙН
З розмірами 122.5 x 101 x 100 мм та вагою всього 394 г, акустика не тільки порадує вас якісним звуком, але стане стильним доповненням до інтер'єру.
Характеристики
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth; AUX; USB; TF; FM; TWS |
| Бренд | BOROFONE |
| Вага | 394 г |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Колір | Black |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Модель | BR36 |
| Потужність | 5 W |
| Розміри | 122.5 × 101 × 100 мм |
| Тип | Портативні |
| Тип живлення | Від акумулятора |
| Час заряджання | 2 год |
| Час роботи від акумулятора | 2 год |
Також у нашому магазині можна купити за хорошими цінами якісні зарядні пристрої, зарядні пристрої для автомобіля, кабель для зарядки та передачі даних, USB хаби, картридери, блютуз-адаптери, різні перехідники/адаптери/кабельні організатори:
-
Кабель USB - Lightning
-
Кабель USB - USB typeC
-
Кабель USB - microUSB
-
Кабель Type-C - Lightning
-
Кабель Type-C - Type-C
-
Кабель Type C - USB type-C + Lightning
-
Кабель USB - Lightning + Micro USB + Type-C
-
Підставки для телефонів/планшетів, OTG-кабелі/перехідники, USB хаби, картридери, адапттери Lightning/Type-C - AUX 3.5, USB-хаби, конвертери USB typeC - microUSB, USB 3.0 - USB typeC, кабельні організатори.
-
Мережні зарядні пристрою сек 1/2/3 USB Виходами
-
Зарядні пристрої для автомобіля
-
Тримачі для телефона (холдери)
-
Аудіоресивери та FM-модулятори для автомобіля
-
Карти пам'яті і флешки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 498 ₴




