
Мережевий зарядний пристрій з швидкою зарядкою HOCO CS32A Rise PD20W+QC3.0 charger Black Гарантія!
- Готово до відправки
- Код: 13851
238 ₴
- +380 (67) 148-74-24
Мережевий зарядний пристрій з швидкою зарядкою HOCO CS32A Rise PD20W+QC3.0 charger Black
Гарантія - 12 місяців!
Зарядний пристрій HOCO CS32A Rise PD20W+QC3.0 charger Black — це зарядка для телефону, планшета та портативних пристроїв.
Пристрій забезпечить необхідну потужність енергії, допоможе якомога довше зберегти працездатність акумулятора та заряджання за мінімальний час. Якщо потрібно, його можна використовувати і для інших гаджетів, головне — враховуйте сумісність роз'ємів та параметри енергії.
З джерелом енергії точно не буде питань, потужність HOCO CS32A Rise PD20W+QC3.0 charger Black складає 20Вт. Разом із вихідною силою струму це забезпечує максимально ефективну зарядку пристрою.
Пристрій HOCO CS32A Rise PD20W+QC3.0 charger Black — це зарядка з 1 USB-A і 1 USB-C портами, підключити кабель і розпочати процес заряду можна за декілька рухів.
Характеристики
| Бренд | HOCO |
| Вага | 43 г |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Кабель | Відсутній |
| Колір | Чорний |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Модель | CS32A Rise |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Також у нашому магазині можна купити за хорошими цінами якісні зарядні пристрої, зарядні пристрої для автомобіля, кабель для зарядки та передачі даних, USB хаби, картридери, блютуз-адаптери, різні перехідники/адаптери/кабельні організатори:
- Кабель USB - Lightning
- Кабель USB - USB typeC
- Кабель USB - microUSB
- Кабель Type-C - Lightning
- Кабель Type-C - Type-C
- Кабель Type C - USB type-C + Lightning
- Кабель USB - Lightning + Micro USB + Type-C
- Підставки для телефонів/планшетів, OTG-кабелі/перехідники, USB хаби, картридери, адапттери Lightning/Type-C - AUX 3.5, USB-хаби, конвертери USB typeC - microUSB, USB 3.0 - USB typeC, кабельні організатори.
- Мережні зарядні пристрою сек 1/2/3 USB Виходами
- Зарядні пристрої для автомобіля
- Тримачі для телефона (холдери)
- Аудіоресивери та FM-модулятори для автомобіля
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Так |
- Ціна: 238 ₴









