
Bluetooth-ресивер HOCO E58 Magic music car AUX BT receiver Black Гарантія !
- Готово до відправки
- Код: 13852
422 ₴
- +380 (67) 148-74-24
Bluetooth-ресивер HOCO E58 Magic music car AUX BT receiver Black Гарантія !
Гарантія - 12 місяців
HOCO E58 Magic Music AUX BT receiver Black — універсальний аудіоадаптер/приймач, який призначений для бездротового прийому звукового сигналу та передачі його на будь-який пристрій з аудіовходом AUX Mini Jack 3.5 мм.
Якщо автомобільна магнітола, портативна колонка або інший пристрій не підтримує Bluetooth, Hoco E58 дозволить вирішити цю проблему, передавши звук з будь-якого телефону або планшета. Цей AUX-адаптер оснащений мікрофоном, який дозволяє організувати в автомобілі гучний зв'язок Hands Free.
Приймач Hoco E58 може працювати від вбудованого акумулятора, так і з підключеною зарядкою.
ОСОБЛИВОСТІ
− Вбудований мікрофон, чутливість мікрофона: 42dB;
− Клавіші управління: набір останнього номера, перемикання треків, регулювання гучності музики;
− Вихідний роз'єм: Mini Jack 3.5 мм;
− Версія Bluetooth: 5.0;
− Дальність передачі: до 10 метрів;
− Місткість батареї: 140mAh;
− Час роботи в режимі музики/розмов: до 8 годин;
− Час очікування: до 200 годин.
Характеристики
| Ємність акумулятора | 140 mAh |
| Бренд | HOCO |
| Вага | 12 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Вихідний роз'єм | Mini jack 3.5 мм |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Довжина кабелю | 0.5 м |
| Колір | Black |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Модель | E58 Magic |
| Підтримка карти пам'яті | Ні |
| Радіус дії | До 10 м |
| Розміри | 51 × 46 × 13 мм |
| Час заряджання | 2 год |
Також у нашому магазині можна купити за гарними цінами якісні мережеві зарядні пристрої, зарядні пристрої для автомобіля, кабель для заряджання та передавання даних, USB хаби, кардридери, блютуз-адаптери, різні перехідники/адаптери/кабельні організатори:
-
Кабель USB - Lightning
-
Кабель USB - USB typeC
-
Кабель USB - microUSB
-
Кабель Type-C - Lightning
-
Кабель Type-C - Type-C
-
Кабель Type С — USB type-C + Lightning
-
Кабель USB - Lightning + Micro USB + Type-C
-
Підставки для телефонів/планшетів, OTG-кабелі/перехідники, USB хабі, кардридери, адаптери Lightning/Type-C — AUX 3.5, USB-хаби, конвертери USB typeC — microUSB, USB 3.0 — USB typeC, кабельні організатори.
-
Мережеві зарядні пристрою з 1/2/3 USB виходами і підтримкою швидкого заряджання
-
Зарядні пристрої для автомобіля
-
Тримачі для телефона (холодери)
-
Аудіоресивери та FM-модулятори для автомобіля
-
Карти пам'яті та флешки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Стан | Новий |
| Тип | AV-ресивер |
- Ціна: 422 ₴







